NovinkyTrocha orientu

Jak jsem si už dříve natrénovala obšívání kabošonů, nechala jsem se inspirovat jedním orientálním tvůrcem šperků a zplodila tyto šperky

338 Tyrkysová a stříbrná v orientální soupravě334 Ametystová orientální

338 náušnice334 náušnice

Koralki

V březnu také vychází časopis Korálki a tentokrát jsem hned druhý den začala podle návodu v časopise vrábět náhrdelník v mentolové a tmavě tyrkysovo zelené, korálkovou kytičku , která se mi dávno líbila, jen jsme nevěděla jak na to.

 349-detail349 náhrdelník

Zkusila jsem i kytičku v malém a byl z toho prstýnek 349 kytka

Dálší byla obšitá rivolka v modré a stříbrné barvě, jejíž návod jsme také našla v již zmíněném časopise. Ani jsem nestihla udělat nějaké náušnice a náhrdelník už putovat nějaké tetě k narozeninám (náušnice prý nenosí, takže jsme byli všichni spokojeni). 

351 modrostříbrný s Pigy Beads351-detail2

Také jsem musela vyrobit nějaký dárek pro svou dceru, vybrala si fuchsiovou barvu.....

347 Souprava Ve fuchsiové barvě

..a taky něco pro sebe!

Rčení "Kovářova kobyla chodí bosa" někdy platí bez výhrady. ještě, že jsem si stihla mezi svátky udělat soupravičku s Tuquoise bicony, protože jsem pak dlouho neměla na sebe čas. No ono to vlastně nebylo až tak o čase ale o nápadu a ten prostě nepřicházel. Až jsem si koncem března koupila bleděmodré tričko a mě napadly tyto šperky!

346 Eifelovky346 náhrdelník s Eifelovkou

Nejdříve jsem vyrobila náušnice, Eifelovka mě inspirovala, a náhrdelník v jednohuchém stylu následoval. S náramkem jsem si trošku pohrála a prstýnek to dotáhl do vítězného konce!

346 náramek346 prsten

Již dlouho jsem měla zakoupené korálky Silky beads, jsou ve tvaru čtverečků a já měla červené s tavertinem, ale co si z nich vyrobit??? Měla jsem takovou čtverečkovou představu na náušnice....až 3 pokus byl podle mých představ. Dodělala jsem i druhou náušnici do páru a stejně prstýnek.

345 náušnice345 prsten

Náramkem a náhrdelníkem jsem se nechala trošku inspirovat na Pinterestu.

345 náramek

Nutně jsem potřebovala šperk v jasně růžové, možná až cyklamenové barvě a protože jsem nic lepšího nevymyslela, udělala jsme si kytičky stejné jako kopretiny jen jsem žlutou vyměnika za růžovou.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum | výměna odkazů